Nje faqe teresisht kushtuar dasmave Lushnjare!

Nese po planifikoni dasmen tuaj, mund t'ju ndihmojme ne zgjedhje. Zbuloni lokalet me te mira te qytetit, kameramanet & fotografet, fustanet e nuserise, kostumet dhe cdo gje tjeter per te cilen ka nevoje dasma juaj!

Info: 0685666166. E-mail: fatjon.du@gmail.com.
Trendy DJ & DJ Edi ju ofrojne sherbime ne dasma dhe fejesa.

Eksperience mbi 10-vjecare. Muzike cilesore nga te gjitha krahinat & trevat, e perzgjedhur posacerisht per te ftuarit dhe krushqit tuaj. Foni dhe sistem ndricimi per cdo ambient.

Adresa: Kati 6-te ne "Art & Business Center" ne qender te Lushnjes. Telefon: +355685666166.

dxvzxvzx
Urime martese!

dxvzxvzx
Roza, ngjyra tendence e fustaneve?

dxvzxvzx
Si te pergatisni nje martese qe zgjat!

dxvzxvzx
Ide per dekorimin ne dasme.

dxvzxvzx
Pse unaza mbahet ne gishtin e katert?

dxvzxvzx
Fustani i nuses me kurrizin e zbuluar.

dxvzxvzx
Kuptimi i puthjes ne fund te ceremonise.
LOKALE
Lokale sipas shijeve dhe stilit qe deshironi. Menu te llojeve te ndryshme te ushqimit dhe dekoreve.
DJ
Muzike cilesore nga te gjitha krahinat & trevat, e perzgjedhur posacerisht per te ftuarit dhe krushqit tuaj.
KAMERAMANE & FOTOGRAFE
Kameramane dhe fotografe profesioniste me shume vite eksperience.
DEKORE & AKSESORE
Dekore te shumllojshme sipas shijeve tuaja per cdo lokal, kudo te ndodhet ai.
FUSTANE
Fustane te shumellojshme nuserie, me qera dhe ne shitje. Oferta dhe okazione.
KOSTUME
Kostume dhendurresh dhe shoqeruesish me qera dhe ne shitje, te cilet mund ti porosisni me vetem nje telefonate.
PARUKERI
Parukerite me te mira te qytetit, eksperience, cmim dhe profesionalizem.
COCKTAILE
Cocktaile klasike dhe moderne per te pritur dhe qerasur ne menyren me te mire dasmoret para hyrjes ne lokal.
TORTA & EMBELSIRA
Torta dhe embelsira te llojeve te ndryshme nga pasticiere eksperte dhe me eksperience shume vjecare.
VENDE PER XHIRIME KLIPESH
Vende te ndryshme per xhirimin e klipeve tuaja. Nje pjese e rendesishme qe do te mbetet kujtim ne vite.
LULE
Lule natyrale dhe artificiale per cdo nevoje qe do te keni diten e dasmes suaj dhe jo vetem.
MAKINA
Makina te ndryshme shoqeruesje per marjen e nuses. Dhendrri me siguri do te ndihet boss...
FESTA E BEQARISE
Per te gjitha ciftet qe jane ne prag te marteses dhe qe kane deshire te festojne mbremjen e fundit te beqarise!
KERCIMTARE POPULLORE
Kercimtare popullore me veshje tradicionale te trevave te ndryshme te cilet performojne posacerisht per dasmen tuaj!
AKOMODIMI I TE FTUARVE
Zgjidhja ideale per te akomoduar te ftuarit qe vijne nga large ose qe nuk duan te udhetojne menjehere pas dasmes.